مجوزها


دریافت نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت معدن و تجارت جهت فروش محصولات به صورت آنلاین


logo-samandehi

دریافت مجوز ستاد ساماندهی از مرکز فناوری و اطلاعات و رسانه های دیجیتال


پروانه کسب فروشگاه کوه گرد

شاخه های بلاگ خبری

رهگیری سفارش

کد رهگیری 9 حرفی شامل حروف انگلیسی که برای شما پیامک یا ایمیل شده را در کادر زیر وارد کنید.

فیلتر محصولات
1 - 20 از 40
 • هارنس Petzl Adjama مناسب برای یخ نوردی و سنگنوردی ، که تنظیم بسیار راحت کمربند و تسمه ضد تعرق دور پا از ویژگی های این هارنس می باشد.  

  325,000 تومان
  موجود
 • هارنس Petzl Corax مناسب برای سنگنوردی و کوهنوردی قابل استفاده در فصل تابستان و زمستان ، مجهز به دو DoubleBack سگک که به راحتی تنظیم میشود .جنس این هارنس از پارچه پلی استر میباشد.

  215,000 تومان
  موجود
 • هارنس Beal Aero Classic مناسب برای سنگنوردی

  238,000 تومان
  موجود
 • هارنس Petzl Fractio دارای کمربند قابل تنظیم و نقاط اتصال آلومینیومی برای تسهیل نصب و راه اندازی اتصال شکمی و افزایش عمر مهار و حلقه تجهیزات Dyneema® از جنس پلی استر با استحکام بالا و دوام عالی ، مناسب برای سنگنوردی.

  343,000 تومان
  موجود
 • هارنس Petzl Aspir دارای کمربند دور کمر و حلقه های پای قابل تنظیم و حلقه فوم پا و waistbelt با پوشش نرم و راحت ، قفل DoubleBack  سگک اطمینان با تنظیم سریع و آسان، مناسب برای سنگنوردی و یخ نوردی.

  225,000 تومان
  موجود
 • هارنس Petzl Canyon مناسب برای دره نوردی ، پریدن از آبشار و ... با طول عمر بالا و بسیار سبک وزن دارای قفل DoubleBack سگک در حلقه کمر ( waistbelt ) و پا از جنس پلی استر و فوم EVA، Dyneema® با مقاومت بالا و مقاوم در برابر سایش.

  385,000 تومان
  موجود
 • هارنس Petzl LUNA مخصوص بانوان ،دارای تکنولوژی ENDOFRAME که وزن را به طور عالی در اطراف کمر و پاها توزیع میکند، دارای خود قفل DoubleBack که سگک سریع و آسان تنظیم میشود، بسیار مناسب برای کوهنوردی و یخ نوردی.جنس این هارنس ازپلی استر،نایلون و آلومینیوم میباشد.

  305,000 تومان
  موجود
 • هارنس Petzl Falcon Mountain دارای فوم سوراخ دار برای حداکثر تنفس راحتی و خود قفل سگک DoubleBack برای تنظیم سریع و آسان ، همچنین دارای نقاط اتصال شکمی ، جانبی و عقب بسیار مناسب برای عملیات نجات و کوهنوردی و سنگنوردی. جنس این هارنس از نایلون، پلی استر، آلومینیوم و فولاد میباشد.

  455,000 تومان
  موجود
 • هارنس Petzl Hirundos دارای فناوری FUSEFRAME بسیار سبک وزن و راحت که توزیع عالی وزن را در نقاط فشار فراهم میکند، کمربند (waistbelt )بسیار سبک وزن ودارای فوم نازک ، دارای خود قفل HD DoubleBack برای تنظیم سریع و آسان حلقه کمر، بسیار مناسب برای سنگنوردی و کوهنوردی. جنس این هارنس از پلی استر و نایلون با مقاومت بالا و ضد سایش و آلومینیوم میباشد.

  340,000 تومان
  موجود
 • هارنس Petzl Sama دارای فناوری ENDOFRAME بسیار سبک وزن و راحت که توزیع عالی وزن را در نقاط فشار فراهم میکند، کمربند (waistbelt )بسیار سبک وزن ودارای فوم نازک ، دارای خود قفل  DoubleBack برای تنظیم سریع و آسان حلقه کمر، بسیار مناسب برای سنگنوردی و کوهنوردی. جنس این هارنس از پلی استر و نایلون با مقاومت بالا و ضد سایش و آلومینیوم میباشد.

  272,000 تومان
  موجود
 • هارنس Petzl Selena  مخصوص بانوان ، بسیار مناسب برای سنگنوردی و کوهنوردی ، دارای فناوری ENDOFRAME بسیار سبک وزن و راحت که توزیع عالی وزن را در نقاط فشار فراهم میکند، کمربند (waistbelt )بسیار سبک وزن ودارای فوم نازک ، دارای خود قفل  DoubleBack برای تنظیم سریع و آسان حلقه کمر، جنس این هارنس از پلی استر و نایلون با مقاومت بالا و ضد سایش و آلومینیوم میباشد.

  272,000 تومان
  موجود
 • هارنس Petzl Superavanti مناسب برای غارنوردی ، بسیار ساده و محکم دارای دو حلقه تجهیزات Dyneema® بسیار با دوام، دارای سگک قابل تنظیم حلقه کمر و پا از جنس پلی استر با دوام بالا ومقاوم در برابر سایش.

  295,000 تومان
  موجود
 • هارنس Beal Aero Mountain II هارنس سایز 2 مناسب برای  غار نوردی ،کوهنوردی و یخ نوردی با تنظیم سگک دور کمر که صندلی به طور کامل از پلی استر تقویت شده و مقاوم در برابر سایش در کوه ساخته شده است. همچنین صندلی این هارنس به یک نقطه اتصال عقب مجهز شده است.

  213,100 تومان
  موجود
 • هارنس Petzl Avao Bod Fast I هارنس رگلاژی سایز 1 ، مناسب برای  کوهنوردی و یخ نوردی با تنظیم سگک دور کمر و پا ، با طراحی سبک وزن و بسیار راحت ، فناوری FUSEFRAME که وزن را به طور مناسب توزیع کرده و نقاط  فشار را به حداقل می رساند. همچنین دارای فوم داخلی بسیار نرم میباشد.

  1,321,100 تومان
  موجود
 • هارنس Petzl Avao Bod هارنس رگلاژی سایز 1 ، مناسب برای  کوهنوردی و یخ نوردی با تنظیم سگک دور کمر و پا ، با طراحی سبک وزن و بسیار راحت ، فناوری FUSEFRAME که وزن را به طور مناسب توزیع کرده و نقاط  فشار را به حداقل می رساند. همچنین دارای فوم داخلی بسیار نرم میباشد.

  1,227,200 تومان
  موجود
 • هارنس Petzl Avao Sit Fast هارنس رگلاژی سایز 1 ، مناسب برای  کوهنوردی و یخ نوردی با تنظیم سگک دور کمر و پا ، با طراحی سبک وزن و بسیار راحت ، فناوری FUSEFRAME که وزن را به طور مناسب توزیع کرده و نقاط  فشار را به حداقل می رساند. همچنین دارای فوم داخلی بسیار نرم میباشد.

  828,300 تومان
  موجود
 • هارنس Petzl Avao Sit هارنس رگلاژی سایز 2 ، مناسب برای  کوهنوردی و یخ نوردی با تنظیم سگک دور کمر و پا ، با طراحی سبک وزن و بسیار راحت ، فناوری FUSEFRAME که وزن را به طور مناسب توزیع کرده و نقاط  فشار را به حداقل می رساند. همچنین دارای فوم داخلی بسیار نرم بوده و دارای منحنی و اندود شده با فوم سوراخ تنفس برای حداکثر راحتی پس از تعلیق است.

  717,900 تومان
  موجود
 • هارنس Petzl Falcon AAA هارنس رگلاژی سایز 1  ، مناسب برای انجام عملیات نجات با تنظیم سگک دور کمر و پا ، با طراحی سبک وزن و بسیار راحت و کمربند و تسمه پا با کف سوراخ که باعث تنفس بهتر شده زمانی که به حالت تعلیق هستید. همچنین دارای تسمه مجهز به خود قفل DoubleBack بوده و سگک که سریع و آسان تنظیم میشود. این هارنس گواهینامه های CE EN 813و CE EN 358 دارد.

  529,600 تومان
  موجود
 • هارنس Petzl Newton Fast Sap هارنس رگلاژی سایز 1 ، مناسب برای انجام عملیات نجات و صنعتی، با تنظیم سگک دور پا و تسمه شانه، با طراحی سبک وزن و بسیار راحت و دارای دو نقطه اتصال استرنوم و اتوماتیک با سگک حلقه پا برای پوشیدن آسان و قرار گرفتن با هر دو پا بر روی زمین میباشد. این هارنس گواهینامه CE EN 361 دارد.

  1,351,600 تومان
  موجود
 • هارنس Petzl Newton هارنس رگلاژی سایز 2 ، مناسب برای انجام عملیات نجات و صنعتی، با تنظیم سگک دور پا و تسمه شانه، با طراحی سبک وزن و بسیار راحت و دارای سگک مجهز به خود قفل DoubleBack که تسمه شانه و حلقه های پا سریع و آسان تنظیم میشود. این هارنس گواهینامه های CE EN 361، EAC، ANSI Z359.11، CSA Z259.10 را داراست.   

  365,800 تومان
  موجود
1 - 20 از 40